Třetí - pátá hodina

20.04.2011 21:11

Nějak v tom mumraji nestíhám psát. Takže pár hodin sliji do jednoho záznamu. Během třetí, čtvrté a páté hodiny jsme stihly probrat spoustu věcí, všechny archetypy, všechny planety. Zkoušely jsme kombinovat planetu a archetyp - znamení, Mirka mne nutí přemýšlet........och bolí to :-DDD.

Tady jsou k náledu mé úkoly, takže jistě zjistíte, že kombinací může vznikat neskutečně mnoho a mohou potrápit nejednoho studenta astrologie.

V páté hodině jsme začaly pracovat na kolečku, no, to bylo trochu hodně na mou hlavu, lehce si člověk představí, že je to jenom..... ale fakt není. Zjišťuji, že astrologie je neskutečně hluboká, vysoká, široká i hluboká, její akční radius je nezměřitelný a neexistuje v ní žádná absolutní hodnota, protože je jí ona sama.

Mám tu z minulé hodiny kolečko nějakého pána... jsem zvědavá, kdo se to z něj vlastně vyklube. Zatím, jsme přišly na to, že nejspíše mohl být v partnerství oddaný, měl staršího otce, který se mu nevěnoval, protože nemohl a byl velice chladný. Jeho matka byla neskutečně schopná žena, musela vše zvládnout a věnovat se synovi.